jezusmaria
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 1861
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń: 0/3
|
Wysłany: Czw 18:54, 22 Maj 2008 Temat postu: FAQ |
|
|
Czy to seria?
Tak, to kolejna seria, lecz, jak sądzę, pierwsza takiego rodzaju. Opowiada ona o szkoleniu i misjach agentów specjalnych, a także piętnie wojny jakie odcisnęło się na ludziach.
W jakim wieku byłaby szkolona młodzież i ile osób możecie przyjąć?
Uczniowie mieliby od piętnastu do dziewiętnastu lat, a w serii reflektowalibyśmy do dwudziestu pamiętników.
O co chodzi w tych „misjach”?
Na misję wysyła się agentów, którzy zdobyli poziom „żółtego jastrzębia” czyli uzyskali odpowiednie wyniki w nauce. Jest to rodzaj ostatecznego zaliczenia jednego z sześciu etapów nauki, które polega na uzyskaniu pożądanych informacji lub zabiciu „zawadzających” ludzi. Od czwartego etapu uczniowie wyjeżdżają na misje w parach!
UWAGA! Jeżeli agentom nie uda wykonać się danego zadania będą oni musieli powtarzać cały rok!
Jakie są etapy nauk?
Każdy etap trwa pół roku, odbywają się one w zależności od potrzeb w Kornwalii lub w Walii.
Pierwszy poziom dostał nazwę „żółtego jastrzębia” i polega on na opanowaniu dwóch języków: niemieckiego i japońskiego, matematyki, angielskiego, informatyki w zakresie profesorskim, a także wspinaczki górskiej, nurkowania, biegów, skoków na odległość i kolarstwa. Odbywa się on w Kornwalii.
Drugi etap został ochrzczony mianem „fioletowego jastrzębia” i oprócz wymienionych powyżej języków młodzież przyswaja fiński i hiszpański, uczy się także geografii, fizyki i chemii. Ten fragment ćwiczeń odbywa się w Kornwalii.
Trzeci poziom został nazwany „czarnym jastrzębiem”, to najtrudniejszy i najokrutniejszy etap nauki. Podczas niego uczniowie uczą się zabijać, skakać z wieżowców, opatrywać rany i żyć bez jedzenia i picia. Są oni zmuszani do wytrzymywania bólu. Odbywa się on w Walii, w jednym z zamków dyrektora szkoły, Amadeusa Nortona.
Czwarty etap dostał nazwę „zielonego jastrzębia” i odbywa się on na „szafirowych” polach Walii. Podczas niego młodzież opanowuje łacinę i grekę, a także strzelanie z łuku i walki wręcz takich jak kung-fu, dżudo, czy boks.
Piąty etap składa się z nauki logicznego myślenia i szybkiego, właściwego działania. Został on przewrotnie nazwany „pomarańczowym jastrzębiem. Odbywa się on w Kornwalii.
Szósty, ostatni poziom ma na celu zebranie i powtórzenie wszystkich wiadomości, został on ochrzczony „białym krukiem”. Podczas każdego etapu uczeń może zostać wydalony za nieodpowiednie zachowanie. Odbywa się w Kornwalii
Gdzie znajduje się główny budynek szkoły i czy jest tam internat?
Główny budynek znajduje się w centrum Londynu, a dzieci mieszkają w internatach, w których pokoje są dwu osobowe.
Czy rodzice wiedzą o "hobby" dzieci?
To zależy od autora!
DLACZEGO TOCZY SIĘ WOJNA?
Po 10 latach wojny w Iraku sytuacja się ustabilizowała. Ataków i sabotaży było coraz mniej, w końcu kompletnie zanikły.
Wielu Irakijczyków (czort wie, co tam żyje) wyrażało głośno swoje życzenie, żeby obce wojska opuściły ich kraj. Zwłaszcza, że owe wojska nie wiele miały tam do roboty.
W końcu premier UK wyszedł z oficjalną, międzynarodową propozycją, żeby te wojska wycofać, a wspierać jedynie finansowo wyniszczony przez wojnę Irak.
Na początku spotkało się to tylko z akceptacją, oraz zachwytem żołnierzy stęsknionych za swoją ojczyzną.
Natomiast prezydent USA. jako jedyny zaprotestował. Uznał, że Irakijczycy są narodem zdradzieckim, że nie można im ufać, i że Ameryka absolutnie nie wycofa swoich wojsk, więc lepiej (uwaga, tu groźba) żeby Anglia również tego nie robiła.
W wyniku tej wypowiedzi nastał konflikt, głównie między Anglią, a Ameryką. Obie strony powoli zdobywały sojusze.
USA - Rosję, która znała ukryty zamysł prezydenta jakiegośtam (trzeba wymyślić) i nieoficjalnie podzielała jego zdanie, iż trzeba z Iraku wycisnąć ile się da. Hiszpanię, która nie wiadomo, jakim sposobem znalazła się w tej trójce (również nieoficjalnie wiadomo, iż została przekupiona).
UK - Japonię, która postanowiła włączyć się w konflikt, jako że była w pełni sił i chęci do pomocy. Francję i Niemcy, kraje wysoko ceniące sobie ludzkie życie.
Mniej więcej rok później większość żołnierzy wróciła do swoich krajów. Amerykanie nadal tkwili w Iraku, nie robiąc niczego pożytecznego, okazując brutalne traktowanie mieszkańcom.
Wkrótce doszło do buntu. Irakijczycy próbowali wyprzeć żołnierzy ze swojego kraju. Bunt skazany na klęskę, jednak kilka dni później (tak, dni) nadeszła pomoc w postaci żołnierzy Brytyjskich, Francuskich, Norweskich i Japońskich, którzy ostatecznie rozprawili się z amerykańsko-hiszpańsko-rosyjską armią uwalniając tym samym Irak.
Od tamtego czasu wszystkie siedem państw (bez Iraku) trwało we wrogich stosunkach. Żadne z nich nie miało odwagi na otwarty atak.
by Hanysia
Jakieś niepewności? Możecie zapytać mnie na GG lub w odpowiedzi!
|
|